В окупованому Криму після прильотів горять електропідстанція і нафтобаза, - соцмережі

В окупованому Криму після нічних прильотів горять два стратегічні об’єкти. За даними супутникової зйомки, теплові сигнатури пожеж зафіксовані на електричній підстанції ПС «Джанкой» 330 кВ у місті Джанкой; складі паливно-мастильних матеріалів (нафтовій базі) в селищі Азовське Джанкойського району.
Про це повідомляє Telegram-канал "Кримський вітер".
Вночі місцеві жителі повідомляли про вибухи в районах Армянська, Джанкоя, Феодосії та Сімферополя.
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою

«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор

Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів

У Генштабі підтвердили чергові ураження в Криму

Юнак з Херсонської області самостійно виїхав з окупації в день свого повноліття
Окупанти засудили жителя Феодосії до 19 років колонії у справі про «держзраду»

Російський суд ухвалив вирок жительці Алушти у справі про коментарі — 5,5 року колонії