В окупованому Криму виявили кораблі ФСБ

В окупованому Криму виявили розташування кораблів прикордонної служби ФСБ росії. Базу окупанти облаштували в Севастополі.
Про це повідомляє «Кримський вітер».
«Патрульний корабель проєкту 22460 «Охотник» із зенітним озброєнням стоїть біля причалу в Інкерманській бухті", - йдеться у повідомленні.
Крім того, ще один корабель цього ж проєкту стоїть біля причалу №56 біля входу в Інкерманську бухту.
«За допомогою наявного на борту зенітного озброєння ці кораблі можуть прикривати розташовану поруч нафтобазу Чорноморського флоту рф»- додали в "Кримському вітрі".
Як зазначається, з цією ж метою на Зеленій гірці над бухтою, ймовірно, розміщено ЗРПК "Панцир-С1".
Патрульні кораблі проєкту 22460 "Охотник" - серія російських патрульних прикордонних кораблів 2-го рангу льодового класу охорони територіальних вод, патрулювання 12-мильної прикордонної зони. Належать до малих корветів.
Призначені для прикордонно-патрульної служби з охорони державного кордону, територіальних вод, континентального шельфу, для проведення аварійно-рятувальних робіт, а також для здійснення екол
Читайте також:
- В окупованому Криму знищили радіолокаційну станцію ЗРК С-400 «Тріумф», - «Кримський вітер»
- Президент Парламентської асамблеї НАТО підтвердив важливість військової підтримки України
- Кабмін схвалив зміни, спрямовані на захист військовослужбовців категорії 18-24
- Протягом ночі загарбники запустили 100 дронів, частина з яких була з Криму: є постраждалі
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Ірина Данилович у російській колонії страждає від сильного болю в голові та вухах – мати політбранки

Рідні засуджених активістів із «другої Джанкойської групи» провели молебень після оголошення вироку

У Зеленського відреагували на вирок активістам з «другої Джанкойської групи»

Ірина Данилович — символ жіночої незламності Криму

«Яку владу може захопити група мусульман з якогось кримського села чи міста?», - Ільмі Умеров про вирок росіян кримськотатарським активістам

Від 11 до 14 років: суд рф засудив активістів з Джанкойського району

«Ми зобов'язані зробити кримську експозицію, бо це частина півдня України», - директорка Національного музею народної архітектури та побуту Повякель

В боях за Україну загинув кримськотатарський воїн