В окупованому Криму затримали чоловіка, який начебто намагався воювати за Україну

Російська ФСБ в окупованому Криму затримала жителя Сімеїзу, який начебто намагався виїхати в Україну і воювати проти росії.
Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ, з посиланням на пресслужбу окупаційного відомства, передає Кримськотатарський Ресурсний Центр.
Житель Сімеїзу нібито зв'язався в месенджері з "членами терористичної організації", розповів їм, що хоче воювати проти ЗС рф і отримав інструкції, як це зробити.
Так званий Київський районний суд Сімферополя взяв чоловіка під варту. Проти кримчанина порушено кримінальну справу за статтею "підготовка до участі в діяльності терористичної організації".
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Дрони уразили три судна тіньового флоту рф у Чорному морі

У Криму уражено склад матеріально-технічного забезпечення окупантів

У світі відзначають День корінних народів

Вучич заявив про беззастережну підтримку територіальної цілісності України

Уражено Ільський і Сизранський НПЗ та пост спостереження на буровій «Сиваш»

Призначив 20 років тюрми українському військовополоненому: російському судді загрожує 12 років ув’язнення

Україна скоротила перевезення російської нафти «тіньовим флотом» на 20%, – ВМС

З Ялтинської набережної евакуюють людей після атаки морських дронів