В окупованому Севастополі масово звільняються лікарі-інфекціоністи

У соціальних мережах Севастополя анонімний користувач повідомив про масове звільнення медперсоналу з інфекційної лікарні.
Як передає Голос Криму, кадровий склад медустанови втратив уже 40% фахівців, а причина «чистки» – величезні борги лікарні та бажання нового головного лікаря Анатолія Оленченка у такий нехитрий спосіб заощадити.
Окупаційний віцегубернатор Олександр Кулагін, який займається зокрема питаннями охорони здоров’я, заявив, що інформація у соціальних мережах нібито не відповідає дійсності.
«Там звільняються люди, тому що йде планова штатна реструктуризація, тому що пандемія COVID-19 закінчилася і лікарня повертається в штатний режим», – спробував пояснити ситуацію окупант.
Втім, відповідь не надто пролила світло на ситуацію в лікарні. Пандемія коронавірусу закінчилася давно, але чомусь реструктуризація в медустанові розпочалася лише зараз.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Гагаузи України: народ, який зберіг себе і збагатив державу

«Імперія не дозволяє альтернативних цінностей», — активіст про намагання заборонити нікаб в Дагестані

Агенти «Атеш» провели розвідку позицій 127-ї окремої розвідувальної бригади окупантів у Севастополі

«Місцеві жителі не згодні з окупаційною владою», - чергова акція спротиву «Жовтої стрічки»

У Києві відзначили День гагаузької культури

«Репресії проти кримських татар — це відпрацьована політика Москви», - ДУМК

Над окупованим Кримом рф збила власний літак

Вибухи у Криму: окупаційна влада повідомила про перебої з електрикою