Загарбники в Криму відмовилися розслідувати справу зниклого у 2014 році Тимура Шаймарданова

Так званий верховний суд Криму вирішив не поновлювати розслідування стосовно зниклого у 2014 році кримського активіста Тимура Шаймарданова.
Про це повідомив телеграм-канал «КЕМська волость».
Зазначається, що так званий верховний суд Криму виніс рішення (залишивши чинним рішення “київського райсуду” Сімферополя) про обґрунтованість призупинення з 2017 року розслідування викрадення у 2014 році Тимура Шаймарданова.
Нагадаємо, Тимур Шаймарданов — активіст з Криму, прихильник Євромайдану. З початком російської агресії в Криму допомагав українським військовим. Проте 26 травня 2014 року він вийшов з дому у Сімферополі і не повернувся. В мережі писали про його викрадення невідомими.
ФОТО: Тимур Шаймарданов
Читайте також:
- Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону призначив жителю Севастополя 5,5 років колонії
- Блекаут у Криму поширюється: світло зникло ще в кількох районах
- У соцмережах повідомляють про масовий блекаут у Криму
- Іран підтвердив загибель командувача ВМС Корпусу вартових ісламської революції Алірези Тангсірі
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новинОкупаційна «влада» півострова планує додати кримськотатарську мову до перекладача російського «Яндексу»

Сили оборони уразили пускову ЗРК С-400 в окупованому Криму

Окупанти в Криму планують створити 3D-копії «скіфського золота» для віртуальних виставок

Політв’язня з Криму Сейрана Салієва етапували до іншої колонії в рф

Правозахисника Олександра Подрабінека затримали в москві

Українські військові уразили три системи залпового вогню рф в Криму

Окупанти в Сімферополі мілітаризують дітей через «освітні» змагання з дронів

Кримський татарин Суф'ян Хайруллаєв став чемпіоном України з К-1