Микола Шевчук

Вночі окупаційні війська атакували 108 дронами: частина з Криму

mainnews-id
Ворог продовжує використовувати півострів як плацдарм для атак

У ніч на 11 травня російські війська атакували 108-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: брянськ, шаталово, міллерово, приморсько-ахтарськ – рф., Приморськ – окупована частина Запорізької обл., Гвардійське – окупованого Криму.

Станом на 09.30 підтверджено збиття 60 ударних БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півночі, півдні та в центрі країни.

41 ворожий безпілотник-імітатор — локаційно втрачений (без негативних наслідків).

Внаслідок обстрілів у місті Куп’янськ на Харківщині постраждали 76-річна жінка та 82-річний чоловік, у селі Благодатівка Кіндрашівської громади постраждали 68-річна та 73-річна жінки.

Фото: наслідки обстрілів Харківщини

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин
news-pic

Україна підписала 10-річні угоди про Drone Deal з Саудівською Аравією, ОАЕ та Катаром

news-pic

Джемілєв обговорив з міністром внутрішніх справ Туреччини репресії в Криму

news-pic

Школярів з Херсонщини відправили на військові збори в Крим

news-pic

Сибіга: Участь у делегації представників кримських татар в Анталійському форумі посилила переговорні позиції України

news-pic

Сибіга: Україна та Туреччина - не конкуренти, а країни, які взаємодоповнюють одна одну

news-pic

Фідан: Туреччина вважає війну в Україні загрозою для регіону та підтримує мирні переговори

news-pic

Кримськотатарська рок-колаборація: Jamala і гурт Shatur-Gudur презентували спільний трек про київські світанки

news-pic

У Туреччині стартував Анталійський дипломатичний форум