Як окупанти на Херсонщині посилили пропагандистські заходи до 9 травня

До 9 травня окупаційна адміністрація на Херсонщині посилила примусове залучення населення до пропагандистських заходів.
Про це повідомляє «Жовта стрічка».
У Генічеську працівникам бюджетної сфери наказали взяти участь у відвідуванні “акцій пам’яті” та меморіалів “героям Великої вітчизняної війни”. Після участі вони мають надати фотофіксацію для окупаційної влади.
Активісти руху "Жовта стрічка" повідомляють, що таким чином росіяни формують картинку масової підтримки власних наративів та використовують бюджетників як інструмент пропаганди на тимчасово окупованих територіях.
Читайте також:
- ЄС запровадив санкції проти кримського митрополита та редактора "Кримської газети"
- Легітимізував окупацію Криму: ексдепутат Верховної Ради АРК отримав 14 років ув’язнення
- В рф дозволили випускати бензин та дизель низької якості
- Передавала дрони та РЕБ окупантам: до суду скерували справу кримської «волонтерки»
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
ВМС України отримали від Нідерландів п’ятий протимінний корабель

Легітимізував окупацію Криму: ексдепутат Верховної Ради АРК отримав 14 років ув’язнення

В окупованому Севастополі ФСБ затримала чоловіка через коментарі в Telegram про Балаклавську ТЕС

Окупанти на Херсонщині закривають школи

Політв’язня Вілена Темер’янова повернули до СІЗО без проведення операції

«Як удар по Нотр-Даму»: у ЄС засудили обстріл Києво-Печерської лаври

Незрячого політв’язня з Криму Олександра Сізікова перевели до туберкульозної лікарні

Супутники зафіксували наслідки пожеж на енергооб'єктах у Криму