ЄС надасть Україні ще 1,4 млрд євро прибутку від заморожених активів рф, - Урсула фон дер Ляєн

Євросоюз надасть Україні ще 1,4 млрд євро прибутку від заморожених російських активів. Про це повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у соцмережі X.
За її словами, ці кошти підтримають опір України у незаконній війні, яку розв'язала росія.
«Ми знову прокидаємося з новинами про жахливі злочини, скоєні Росією через її повітряні атаки на Україну. Росія має заплатити за руйнування, які вона спричинила. І ми використовуємо кошти, отримані від заморожених російських активів, щоб переконатися, що вона це зробить. Ми надаємо Україні ще 1,4 мільярда євро з них. Це підтримає подальший опір України незаконній війні Росії», - написала Урсула фон дер Ляєн.
Даний транш стане п'ятим, переданим Україні від ЄС.
Фото: ОПУ
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Сибіга: Удар по «Виноградівці» - третя атака рф на українсько-молдовські пункти пропуску за 2 тижні

Ворог вдарив «шахедом» по пункту пропуску «Виноградівка» на кордоні з Молдовою

«Жест солідарності»: у День Незалежності України знакові архітектурні об’єкти Туреччини підсвітили кольорами українського прапора

«Ми не визнаємо Крим російською територією», - Кіт Келлог

Незалежність - це рішення не дозволяти іншій державі визначати наше майбутнє і сьогодні за нього воює вся Україна, - Мустафа Джемілєв

«Примари» ГУР за місяць уразили щонайменше 17 російських військових об’єктів в окупованому Криму

У межах спеціального етапу обміну Україна повернула 10 наших воїнів, - Зеленський

Єврокомісія схвалила оборонні закупівлі для України на понад 6 млрд євро