Загарбники в Севастополі засудили місцевого мешканця до понад 20 років позбавлення волі за «зраду»

Росіяни засудили жителя Севастополя до 21 року позбавлення волі за звинуваченням у «державній зраді».
Про це повідомляють ЗМІ загарбників, цитують Крим.Реалії.
Згідно з повідомленням, затриманий у 2022 році 48-річний севастополець нібито співпрацював зі Службою безпеки України (СБУ), передаючи їй інформацію про місця дислокації та об'єкти загарбників. Крім того, загарбники стверджують, що засуджений нібито планував підпал однієї з адміністративних будівель у Севастополі.
Ім'я та прізвище засудженого не називають, а його публічні коментарі відсутні.
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Кримськотатарська делегація на чолі з Мустафою Джемілєвим провела низку зустрічей у Туреччині

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження двох поромів Керченської переправи

Турецькі автобуси вийшли на маршрути у Києві, - Кличко

Вперше після окупації: пропагандистський фестиваль не відбудеться в Криму

Окупанти призупинили дитячий відпочинок у Криму

В окупованому Криму палають будівля ФСБ і Таврійська ТЕС – «Кримський вітер»

На тлі атак Сил оборони в окупованому Севастополі запровадили низку обмежень

«Культура живе тоді, коли нею цікавляться»: кримськотатарське ювелірне мистецтво сьогодні