Залужний: Україна ще у 2023 році планувала дистанційну ізоляцію Криму

Колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний заявив, що план операції з дистанційної ізоляції окупованого Криму був розроблений ще у 2023 році, однак тоді західні партнери не вірили у можливість його реалізації.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebok.
«У 2023 році ми розписали операцію по дистанційній ізоляції Криму. Західні партнери у неї тоді не повірили. Але сьогодні вона працює», – сказав Залужний.
За його словами, сучасна війна докорінно змінила правила ведення бойових дій. Він зазначив, що розвиток технологій та застосування Україною далекобійних ударів зробили традиційні підходи до контролю над окупованими територіями менш ефективними.
Залужний також наголосив, що після окупації Криму росія досягла лише однієї стратегічної мети – створення сухопутного коридору до півострова. Водночас, за його словами, нині окупаційні війська вже не можуть повноцінно використовувати цей маршрут через систематичні удари України по логістичній інфраструктурі.
Фото: Валерій Залужний. ICTV.
Читайте також:
- Ексречник Генштабу: російські силовики вивозять рідних з окупованого Криму
- Зеленський: Україна розраховує у 2026–2027 роках розробити власну балістику
- Українська балістика може стати на бойове чергування вже восени, — Reuters
- Сили оборони України уразили наземний ретранслятор росіян в окупованому Криму
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Російські хакери використовують Wi-Fi у готелях для шпигунства

Зеленський: Україна розраховує у 2026–2027 роках розробити власну балістику

Росія знищила майже 9,5 мільйона українських книжок від початку року

Українська балістика може стати на бойове чергування вже восени, — Reuters

Через дефіцит пального росія дозволила бензин, який шкодить здоров’ю

Сили оборони України уразили наземний ретранслятор росіян в окупованому Криму

Окупанти продовжують незаконні археологічні розкопки в Криму

Зеленський повідомив про удари по двох російських НПЗ і суднах у Чорному морі