Збірна України з хокею вперше за 20 років зіграє в елітному дивізіоні чемпіонату світу

Збірна України з хокею вперше за 20 років вийшла до елітного дивізіону чемпіонату.
Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету (НОК).
«Це історичний тріумф, на який країна чекала з 2007 року! У Польщі завершилися матчі чемпіонату світу 2026 у дивізіоні 1А. У вирішальному матчі українці перемогли Японію з рахунком 3:1. Попри пропущену шайбу на початку гри, команда відігралася ще в першому періоді завдяки голам Олександра Пересунька, Олексія Дахновського та Данила Трахта. Другий та третій періоди пройшли без закинутих шайб. Підсумкове місце України в таблиці залежало від гри Польща — Литва. Оскільки господарі турніру не змогли перемогти литовців в основний час (нічия 1:1), Україна зберегла за собою друге місце, яке дає право на підвищення у класі! Таким чином команда Дмитра Христича всього за два роки подолала шлях із дивізіону 1В до еліти», - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, раніше Україна виступала у вищому дивізіоні упродовж 9 сезонів (1999–2007). І ось, через два десятиліття українська збірна повертається до когорти найсильніших.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
ВМС України отримали від Нідерландів п’ятий протимінний корабель

Легітимізував окупацію Криму: ексдепутат Верховної Ради АРК отримав 14 років ув’язнення

В окупованому Севастополі ФСБ затримала чоловіка через коментарі в Telegram про Балаклавську ТЕС

Окупанти на Херсонщині закривають школи

Політв’язня Вілена Темер’янова повернули до СІЗО без проведення операції

«Як удар по Нотр-Даму»: у ЄС засудили обстріл Києво-Печерської лаври

Незрячого політв’язня з Криму Олександра Сізікова перевели до туберкульозної лікарні

Супутники зафіксували наслідки пожеж на енергооб'єктах у Криму