Повітряні сили знищили ще один Су-34 росіян

Українські військові знищили ще один Су-34 окупантів.
Про це повідомив Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України (ЗСУ) Микола Олещук.
_“Мінус ще один Су-34 на Східному напрямку! Вчора російським пілотам вдалось ухилитися від наших ракет, але так буде не завжди! Тому раджу окупантам перед кожним вильотом про всяк випадок побачитися з рідними. Бо хто його знає, пощастить чи ні цього разу”, - сказано в повідомленні. _
Також зазначається, що у ніч на 27 лютого противник атакував балістичними ракетами «Іскандер-М»/KN-23 з Воронезької області чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59, однією протирадіолокаційною – Х-31П з окупованих частин Херсонської і Донецької областей та 13-ма ударними безпілотниками типу «Shahed» – райони пусків приморсько-ахтарськ, курська обл. – рф.
В результаті бойової роботи, протиповітряною обороною знищено дві керовані авіаційні ракети Х-59 та 11 «шахедів» у межах Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Хмельницької та Кіровоградської областей.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Українська делегація прибула до Маямі для переговорів із представниками США

Росіяни атакували 154 дронами: частина з Криму
«Де Крим за горами». 7 віршів, завдяки яким український півострів завжди з нами

Український уряд відновив роботу Комісії з кримськотатарської мови

У Криму відкрили чергову «парту героя» на честь російського загарбника
Мистецтво для митця: як українські й міжнародні культурні ініціативи розповідають про Богдана Зізу

«Навіть якщо деякі з нас далеко один від одного, наші серця поєднані з Кримом» Рефат Чубаров привітав з Ораза Байрам

«Бажаю миру, сили та процвітання всім мусульманським родинам», - Зеленський