«10-а бригада оснащена сучасними системами відеоспостереження і розвідки» — Порошенко

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
17 Червня 2021, 18:30
Тетяна Нікішина
17 Червня 2021, 18:30

Частина лінії фронту, на якій перебуває 10-а Окрема гірсько-штурмова бригада (ОГШБр), відтепер оснащена системою відеоспостереження і розвідки.

Кошти на спорядження збирали волонтери і небайдужі.

Про це написав п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Ми спільно зібрали понад два мільйони гривень для повного оснащення 10-ї ОГШБр. Попереду ще 10% лінії фронту і наступна бригада, яку ми оснастимо такою ж системою відеоспостереження і розвідки, — написав він.

Порошенко закликав продовжити захищати українських воїнів та боронити рідну землю, а також подякував за віддану роботу волонтерів і добровольців.

Вже традиційно українських захисників на фронті порадували свіжею полуницею.

Українська письменниця, авторка роману «Доця», відзначеного як книга року BBC, волонтерка Тамара Горіха-Зерня написала допис вдячності, одночасно відзначаючи допомогу українців військовим.

Давайте винесемо за дужки своє здивування. Давайте не будемо запитувати, чому вже на восьмому році війни ось ці батальйонні і бригадні комплекти спостереження передає громадська організація, приватні особи, політична партія та один п’ятий ррезидент. А шостий, перепрошую, де? Шостий квітку папороті шукає на стіні власного кабінету, йому та армія до китички, — написала волонтерка.

Як повідомляли «Кримські новини», під час поїздки на Донеччину п’ятий президент Петро Порошенко побував у 10-й окремій штурмовій бригаді і передав бійцям 108-го батальйону контрснайперське обладнання.