12 років за держзраду отримала ще одна окупаційна суддя з Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Квітня 2023, 12:59
Ліна Тимошина
24 Квітня 2023, 12:59

За публічного обвинувачення Прокуратури Автономної Республіки Крим і міста Севастополя 12 років позбавлення волі заочно отримала ще одна окупаційна суддя з Криму.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Telegram.

Її визнано винною у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

Прокурори автономії довели, що так звана «служителька Феміди» у 2014 року зрадила присязі на вірність народу України та перейшла працювати на службу до ворога. При окупаційній владі вона зайняла посаду судді у незаконно створеному Ялтинському міському суді Республіки Крим, - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що засуджена сприяла представникам країни-окупанта у переході судової системи України у Криму на відправлення правосуддя за російським законодавством.

Зокрема, вона ухвалювала незаконні рішення, які мали на меті придушити спротиви окупації півострова з боку громадян України, - додали у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, за публічного обвинувачення Прокуратури Автономної Республіки Крим і міста Севастополя до 12 років позбавлення волі засудили кримського «суддю». Його визнано винним у вчиненні державної зради. Він причетний до переслідування Ахтема Чийгоза.