15 років позбавлення волі отримав ексвійськовослужбовець, який у Криму у 2014 році зрадив присязі й тепер повернувся в Україну з армією РФ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
28 Квітня 2022, 16:28
Фото: Офіс Генерального прокурора України
Ліна Тимошина
28 Квітня 2022, 16:28

До максимального покарання - 15 років позбавлення волі засуджено ще одного ексвійськовослужбовця ЗСУ-зрадника, який повернувся в Україну з армією РФ. Про це повідомляєпресслужба Офісу Генерального прокурора України на сторінці у Фейсбук.


Зазначається, що суд визнав винним у державній зраді та дезертирстві ще одного колишнього військовослужбовця ЗСУ, якого взяли в полон у складі збройних сил РФ Чоловіку призначили максимальне покарання у виді позбавлення волі строком на 15 років.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять
Фото: Офіс Генерального прокурора України

Встановлено, що уродженець Дніпропетровщини, перебуваючи на військовій службі в АР Крим у 2014 році зрадив присязі на вірність народу України, відмовившись виконати наказ про передислокацію військової частини із півострова та вступив на службу до збройних сил РФ, - йдеться у повідомленні Офісу Генерального прокурора.

Через вісім років – 25 лютого 2022 року військовий ЗСУ разом зі ще двома зрадниками держави повернувся на територію України у складі окупаційних військ, які ввійшли у Нову Каховку Херсонської області.

Їх було взято в полон у складі артдивізіону 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони РФ, що зазнав поразки від українських десантників у Миколаївській області, - повідомили прокурори.

Судовий розгляд щодо третього колишнього військовослужбовця ЗСУ ще не призначено.