Забезпечує перевезення награбованого окупантами українського зерна через Крим: Прокуратура АРК скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чергового колаборанта

Новини України та світу
Шевчук Микола
05 Грудня 2022, 15:19
Шевчук Микола
05 Грудня 2022, 15:19

Прокуратура Автономної республіки Крим скерувала до суду обвинувальний акт стосовно окупаційного «Міністра сільського господарства Республіки Крим». Його дії кваліфіковано за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури автономії.

Повідомляється, що з моменту окупації півострова у 2014 році, обвинувачений активно будував свою кар’єру в незаконно створених органах влади держави-окупанта. А у травні 2022 року указом керівника окупаційної адміністрації Криму призначений на посаду так званого міністра сільського господарства.

Саме до компетенції вказаного «міністра» входять питання із забезпечення логістичних зв’язків щодо перевезення награбованого окупантами українського зерна через Крим. Таким чином, підозрюваний добровільно обійняв посаду пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному органі державної влади на тимчасово окупованому півострові Крим, - сказано в повідомленні.