Кулеба закликав усіх прихильників повернення росіян у міжнародний спорт приїхати подивитися на зруйновану льодову арену у Дружківці

Новини України та світу
Шевчук Микола
03 Січня 2023, 16:55
Фото: пресслужба МЗС
Шевчук Микола
03 Січня 2023, 16:55

У відповідь на зруйнування російськими окупантами льодової арени «Альтаїр» у Дружківці на Донеччині, Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав спортивних функціонерів, які агітують за повернення російських спортсменів до міжнародних змагань, відвідати зруйнований об’єкт.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Я запрошую всіх спортивних функціонерів, які хочуть дозволити російським спортсменам виступати на міжнародних змаганнях, бо, як то кажуть, «політику треба тримати поза спортом», відвідати зруйновану «політично нейтральним» обстрілом Росії льодову арену «Альтаїр» у Дружківці, - написав він.

Нагадаємо, вночі російські терористи обстріляли Дружківку в результаті чого була зруйновна арена. Це вже третій хокейний майданчик, який зруйнували окупанти в Україні: спочатку знищили Палац спорту «Дружба» в Донецьку, потім Mariupol Ice Center в Маріуполі.

Відзначимо, російських спортсменів відсторонили від участі у міжнародних змаганнях після початку широкомасштабного вторгнення. Проте чимало функціонерів і політиків неодноразово закликали зняти дану заборону. Серед них і президент Франції Емманюель Макрон.