5 років тому в селі північно-західного Криму з‘явилась вулиця Героїв Небесної Сотні - Балух про особистий ювілей

Новини України та світу
Ліна Тимошина
29 Листопада 2021, 13:36
Володимир Балух
Ліна Тимошина
29 Листопада 2021, 13:36

5 років тому у рідному селі Володимира Балуха у північно-західного Криму з‘явилась вулиця Героїв Небесної Сотні. Про це колишній бранець Кремля написав на сторінці у Фейсбук, назвавши це особистим ювілеєм.

Саме тоді, 29 листопада 2016 року Володимир Балух на своєму будинку в селищі Роздольне під українським прапором розмістив табличку "Вулиця Героїв Небесної Сотні, 18".

На зображенні може бути: на відкритому повітрі
сторінка Фейсбук Володимира Балуха

Саме з цього дня розпочався мій звивистий, майже трирічний, шлях до серця Любові мого життя - Славетного Києва!, - зазначив Балух.

Екс-політв'язень зауважив, що безцінним є кожен прожитий день і набутий досвід.

Помилки і Перемоги цих п‘яти років і тих, що ще попереду, невпинно «карбують хрестиком на полотні з ниток простих» візерунок свідчення, що «даремно трудиться будівничий, якщо не Господь будує ДІМ»!, - наголосив Балух.

Він зацитував слова Ліни Костенко «Не з нашим розумом усвідомити як виглядає Бог, але я точно знаю, що Той, хто «запустив» Всесвіт, - запустив і моє серце». І додав від себе "свято Вірю в те, що Наші серця «запущені» Творцем не даремно…"

Як повідомляли QIRIM.News, у 2017 році Володимира Балуха, який вивісив в окупованому Криму на своєму будинку український прапор, окупанти засудили до 5 років колонії загального режиму і штрафу в 10 тисяч рублів. Вже 18 жовтня українець був доставлений в Керченську виправну колонію №2. 25 січня 2019 року «Керченський міський суд» не задовольнив клопотання захисту Балуха про його умовно-дострокове звільнення. Після цього політв’язня етапували в Росію.

Як повідомляли QIRIM.News, 7 вересня 2019 року в’язні Кремля прибули до аеропорту «Бориспіль» — в Україну повернулися 24 українських моряка і ще 11 політв’язнів, серед яких був і Балух.