65-річного кримського татарина Аббозова окупанти відправили під домашній арешт

Новини України та світу
Ліна Тимошина
12 Серпня 2022, 16:27
Фото: Кримська солідарність
Ліна Тимошина
12 Серпня 2022, 16:27

Окупаційний Київський районний "суд" обрав запобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Сеітяя Аббозова у вигляді домашнього арешту. Про це повідомляє Кримська солідарність.

Суддя Віра Серікова відправила Аббозова під домашній арешт. З таким клопотанням виступив у суді слідчий ФСБ Шерстюков, - йдеться у повідомленні.

Слухання відбувалося у закритому режимі — без журналістів та слухачів. Інтереси 65-річного кримського татарина представляє адвокат Костянтин Рустемов.

Слідство обґрунтувало, що мій підзахисний визнав, що сповідує течію Хізб ут-Тахрір, при цьому він заявив, що щодо когось свідчення не даватиме. Крім цього, він заявив, що на зустрічах, на яких він брав участь, жодних терористичних заходів ніхто не обговорював, жодної ненависті до інших осіб, які сповідують іншу релігію, до інших національностей, жодних таких тем ніколи не обговорювали. Так, обговорювали догмати Хізб-ут-Тахрір і все. Він усвідомлював, що організація заборонена, але вважав це за свій вибір», — прокоментував Рустемов.

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, дерево та на відкритому повітрі
Фото: Кримська солідарність
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі
Фото: Кримська солідарність
На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі
Фото: Кримська солідарність

Як повідомляли QIRIM.News, у Джанкої та Джанкойському районі пройшли обшуки в будинках сімох кримських татар, серед них - Сеітяя Аббозов. За повідомленням Кримської солідарності, Едема Бекірова, Енвера Кроша та Мурата Мустафаєва вивезли у невідомому напрямку.