«80% повісток на мобілізацію в Криму надійшли кримським татарам», - журналіст Пашаєв

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Вересня 2022, 11:04
Ліна Тимошина
23 Вересня 2022, 11:04

80% повісток на мобілізацію в окупованому Криму надійшли кримським татарам. Про це повідомив журналіст Осман Пашаєв на сторінці у Фейсбук. Водночас, як він зазначив, кримські татари складають менш як 20% в Криму.

Підступна російська машина вирішила на забій відправити найнеблагонадійніших. Інформація на підставі даних по повістках в п'ятьох селах Криму. Що там муфтій Еміралі ефенді? Вже обіцяв по 72 гурії кожному кримцю, що має бути вбитий за путінські злочини, - написав Пашаєв.

За даними журналіста, у Криму почали обдзвонювали родини кримських татар з викликами до військкомату ввечері того ж дня, коли була оголошена "часткова мобілізація".

Як повідомляли QIRIM.News, російські силовики обманом проникали у деякі будинки для вручення повісток кримським татарам.

Як повідомляли QIRIM.News, Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева під час брифінгу звернулася до громадян України в окупованому Криму із закликом саботувати мобілізацію, оголошену країною-агресором РФ.

Як повідомляли QIRIM.News, кроком відчаю назвав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв у коментарі агентству мобілізацію, яку оголосила РФ.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 вересня Президент РФ Володимир Путін оголосив про "часткову мобілізацію" у Росії.