Абітурієнтам з ОРДЛО і Криму продовжили вступну кампанію до 23 жовтня

Новини
Ірина Требунських
07 Жовтня 2020, 17:26
Ірина Требунських
07 Жовтня 2020, 17:26

Для абітурієнтів з тимчасово окупованих Росією окремих територій Донецької та Луганської областей, а також незаконно анексованого Криму продовжили термін вступної кампанії в українські навчальні заклади до 23 жовтня. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко.

Він зазначив, що перший етап вступу для абітурієнтів з Криму та ОРДЛО закінчився цьогоріч 20 серпня, а другий етап закінчиться наприкінці жовтня.

Враховуючи усі обставини, які складаються на пунктах пропуску, пандемію, подовжуємо терміни вступу дітей з тимчасово окупованих територій до закладів вищої освіти України до 23 жовтня, — сказав Вітренко.

Вітренко зазначив, що у цьому році центри «Крим-Україна» і «Донбас-Україна» були відкриті в усіх університетах України. Завдяки цим центрам вступники з тимчасово окупованих Росією українських територій можуть вступити до українських вишів.

Як повідомляли «Кримські новини», 9 вересня 2020 року українські урядовці ухвалили рішення, згідно з яким абітурієнти з тимчасово окупованих територій не зобов’язані проходити самоізоляцію після перетину контрольно-пропускних пунктів на адмінкордоні.