Адмірала ЗС РФ заочно судитимуть за підбурювання до держзради українських офіцерів

Новини України та світу
Ліна Тимошина
16 Лютого 2022, 13:21
Ліна Тимошина
16 Лютого 2022, 13:21

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершено спеціальне досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника штабу - першого заступника командувача Чорноморського Флоту ВМФ ЗС Російської Федерації. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора України.

Адміралу інкримінують пособництво у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, підбурювання до державної зради, а також пособництво у веденні агресивної війни.

Розслідуванням встановлено, що начальник штабу Чорноморського Флоту ВМФ ЗС Російської Федерації з метою заподіяння шкоди обороноздатності та державній безпеці України, а також зміни меж території України схиляв українських офіцерів з-поміж штабу Севастопольської морської бази та Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України до вчинення державної зради - переходу на бік ворога в період збройного конфлікту. При цьому офіцерам погрожували застосуванням військовослужбовцями Збройних Сил Російської Федерації фізичного насильства та зброї, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на даний час адмірал ЗС РФ обіймає посаду начальника Головного штабу ВМФ ЗС Російської Федерації – першого заступника Головнокомандувача ВМФ ЗС Російської Федерації.

Фото: Офіс Генерального прокурора України
Фото: Офіс Генерального прокурора України

Як повідомляли QIRIM.News 24 січня 2022 року, за державну зраду заочно судитимуть голову незаконно створеного суду в окупованому Криму.