Адвокат Авамілєва: підставою обшуку стали нібито «екстремістські висловлювання» Дудакова у 2017-му році під постом у соцмережі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Лютого 2022, 10:32
Еміне Авамілєва. Фото: «Кримська солідарність»
Ліна Тимошина
17 Лютого 2022, 10:32

Підставою обшуку в будинку заступника голови ревізійної комісії Курултаю Едема Дудакова стали висловлювання у соцмережах. Про це повідомила у відеокоментарі Кримській солідарності адвокат Еміне Авамілєва.

Підставою та приводом з'явилися нібито екстремістські висловлювання у вигляді коментаря Едема Дудакова у 2017-му році під одним постом якогось користувача соціальних мереж, - сказала вона.

Про що конкретно йдеться адвокату поки що невідомо. Також Авамілєва розповіла, що співробітники центру протидії екстремізму у складі кількох людей вилучили у Дудакова гаджети.

Було вилучено кілька гаджетів - це носії інформації та мобільні телефони. Власне, всі ці предмети були видані добровільні на першу вимогу співробітників поліції та слідчих органів, - сказала адвокат.

Адвокат Едем Семедляєв розповів, що його теж не допустили до слідчих заходів, аргументуючи, що він нібито пізно приїхав. Відео опублікував Голова ЦВК Курултаю Заїр Смедля.

Тобто їхня логіка незмінна: я повинен зі своїми підзахисними перебувати завжди поруч, завжди в спальні з ними перебувати вдень і вночі, для того, щоб встигати на всі слідчі заходи, які проводять співробітники поліції, співробітники ФСБ. Зараз навіть вимагали не підглядати через ворота. Сказали, що не можна підглядати, потрібно відійти рівно на 15 метрів від воріт. Чим це регламентується - незрозуміло, чому саме 15 метрів. Мабуть, так співробітникові поліції захотілося, - сказав Семедляєв.

Як повідомляє Заїр Смедля, обшук завершився. Дудакова вивезли у Бахчисарайський відділок поліції.

Як повідомляли QIRIM.News, 17 лютого вранці у Бахчисараї прийшли з обшуком до заступника голови ревізійної комісії Курултаю Едема Дудакова.