Адвокат розповів деталі затримання у Криму журналістки Даниловича

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
03 Травня 2022, 14:28
Асіф АлієвQHA
03 Травня 2022, 14:28

Кримськотатарський адвокат Айдер Азаматов повідомив, що у селі Владиславівці в Криму пройшов обшук за місцем проживання Ірини Данилович — медсестри та громадянської журналістки.

Як повідомляє «Кримська солідарність», місцеперебування жінки залишається невідомим, із 29 квітня вона не виходить на зв'язок.

О 6 годині ранку Ірина Данилович поверталася з роботи додому з Коктебеля. Імовірно, її затримали співробітники правоохоронних органів. Цього ж дня, 29 квітня о 10 ранку, у будинку її батьків був ініційований обшук із залученням ОМОНу та двох понятих у селі Владиславівці.

На місці слідчих дій був присутній батько жінки. Йому не видали копію ухвали про обшук, але він запам'ятав, що Ірині призначили адмінарешт у вигляді 10 діб і згадували «зв'язки з іноземною державою».

Де знаходиться Ірина Данилович і з яких підстав утримується невідомо, з 29 квітня вона не виходила на зв'язок.

Айдер Азаматов звернувся до прокуратури, а батьки залишили заяву про викрадення в поліцію — на 102. Ірина Данилович працює медсестрою, вона висвітлювала різноманітні теми, пов'язані з медициною та корупцією у Криму. Її часто критикували з боку керівництва і чинили тиск.

2 травня стало відомо, що в окупованому Криму арештували громадянську журналістку Ірину Данилович, яка висвітлює проблеми охорони здоров’я