«Агонія окупантів через незламність спротиву у Криму», — Рустем Умєров про вирок Джелялу та братам Ахтемовим

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2022, 15:51
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2022, 15:51

Сьогоднішні вироки — це відповідь окупаційної влади на сміливість та принципову позицію Нарімана Джеляла, Азіза та Аасан Ахтемових.

Так прокоментував рішення «Верховного суду Криму» голова Фонду державного майна України Рустем Умєров.

Він зазначив, що рф продовжує виносити «вироки» борцям за права кримських татар та деокупацію Криму

«Це агонія окупантів через незламність спротиву у Криму. Сумарний строк обмеження волі політичних в’язнів з Криму зріс до 1171 року. Є лише один спосіб скинути це число до 0 - деокупація наших територій», - зазначив Умєров.

Сьогодні Меджліс кримськотатарського народу закликавПрезидента та Уряд України негайно включити до порядку денного переговорів Української держави зі своїми іноземними партнерами та міжнародними організаціями питання звільнення російськими окупантами всіх політв'язнів – мешканців Криму, включаючи Нарімана Джеляла, Асана Ахтемова, Азіза Ахтемова.

Нагадаємо, сьогодні так званий "Верховний суд" Криму оголосив вирок першому заступнику голови Меджлісу, політв'язню Наріману Джелялу та активістам братам Асану і Азізу Ахтемовим.

Своєю чергою прокуратура АРК заявила, що правоохоронна та судова системи в Криму – це єдина «репресивна машина», ціллю якої є лише переслідування та залякування цивільного населення півострова, в тому числі, корінного кримськотатарського народу.