Акаєв: за допомогою Аллаха цього разу ми поховаємо спільного нашого ворога, котрий століттями пив нашу кров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Березня 2022, 10:12
Ліна Тимошина
23 Березня 2022, 10:12

Сила духу захисників України набагато вища, ніж в окупантів. І Аллах завжди на боці справедливих. Про це у коментарі QIRIM.News розповів командир підрозділу «Крим», який входить до Львівської територіальної оборони (103-а бригада), засновник батальйону «Крим» Іса Акаєв.

Що мене змусило взяти зброю в руки? Нічого не змушувало – просто дуже сильне бажання повернутися додому та помститися їм за своїх пращурів – дідуся, бабусю, батьків, – сказав Акаєв.

Засновник батальйону «Крим» зазначив, що країна-агресор завжди була ворогом для сусідніх народів, які дотримуються лінії ісламу – кавказців, Татарстану, Криму, Середньої Азії, Казахстану, Узбекистану, Туркменії. І найголовніше, наголосив Акаєв, у цій боротьбі Україну підтримують брати з Кавказу, Кабардино- Балкарії, Дагестану, Чечні, Татарстану.

Всі наші брати по релігії поруч із нами, разом із нами зі зброєю в руках борються з нашим спільним ворогом. Після України буде Кавказ, Татарстан, все звільнимо. Я думаю, за допомогою Аллаха цього разу ми поховаємо цю країну - цього спільного нашого ворога, який століттями пив нашу кров, знищував наших пращурів, знищував нашу культуру, нашу релігію, наші звичаї, - підкреслив Акаєв.

Він попросив молитися за тих, хто воює, і тих, хто перебуває в окупованих містах. Також Акаєв звернувся до кримських татар із закликом не їхати воювати проти України.

Якщо йдуть заклики від ЗС Росії або якщо вас туди намагаються залучити, я закликаю нашу молодь, кримських татар, кримчан, не ведіться, не треба їхати вам сюди, намагайтеся тікати, ховатися куди завгодно. Але якщо потрапите сюди, здавайтеся в полон одразу, інакше - нас нічого не зупинить, ми вбиватимемо всіх, хто прийшов зі зброєю в руках, - сказав командир підрозділу .

Акаєв вважає – щоб повернутися додому до Криму, треба перемогти Росію. І відповів на запитання, як відвоювати Крим.

Зі зброєю в руках, більше ніяк. Дай боже, тут зараз в Україні найголовніше. Ми зламаємо їхню силу та можливості. Потім уже в Крим, Донбас, Кавказ та все інше, - сказав Акаєв.

Як повідомляли QIRIM.News, 16 березня Іса Акаєв сказав, що «наші лави збільшуються, ми обов'язково переможемо».

Зазначимо, На базі Львівської територіальної оборони (103-а бригада) створено Кримський підрозділ, склад якого формується з-поміж громадян України, вимушених покинути тимчасово окупований РФ Крим.