Аксьонов знайшов заміну звільненому «міністру ЖКГ»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
13 Січня 2021, 19:00
Асіф АлієвQHA
13 Січня 2021, 19:00

Тимчасово виконуючим обов'язки «міністра житлово-комунального господарства» Криму став Сергій Донець.

Як повідомляє «Кримінформ», Донець обіймав посаду заступника «голови ЖКГ». Указ щодо призначення на пост «керівника» відомства підписав «глава» Криму Сергій Аксьонов.

Покласти тимчасово виконання обов'язків міністра житлово-комунального господарства Республіки Крим на заступника міністра житлово-комунального господарства Республіки Крим Донця Сергія Олеговича, — йдеться в документі.

Донець народився 2 листопада 1987 року в смт Красногвардійське Красногвардійського району Криму. У 2009 році закінчив Кримський агротехнологічний університет за спеціальністю "Землевпорядкування і кадастр".

З березня 2012 року прийнятий на посаду інженера - землевпорядника у виконавчий комітет Мазанської сільської ради. У січні 2013 року призначений на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Після окупації Криму він обіймав пост першого «заступника глави адміністрації» Сімферопольського району. З грудня 2017 року по жовтень 2019 року очолював Сімферопольську районну «адміністрацію». З грудня 2019 року «заступник міністра житлово-комунального господарства Республіки Крим».

Нагадаємо, його попередник Дмитро Черняєв, який обіймав пост «міністра ЖКГ Криму», подав у відставку за власним бажанням. Указ про його звільнення був опублікований 11 січня.