Активісти ідентифікували причетних до мобілізації в армію рф у Керчі

Кримські татари
Шевчук Микола
28 Березня 2023, 13:14
Шевчук Микола
28 Березня 2023, 13:14

Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ) ідентифікував осіб, які причетні до проведення незаконної мобілізації жителів Керчі до армії рф.

Про це повідомляєтьсяна сторінці Центру.

Кримськотатарський Ресурсний Центр попереджає всіх, хто розносить повістки, складає списки, входить до призовних комісій, проводить медичні висновки та інші дії, пов'язані з незаконною мобілізацією. Такими діями ви підписуєте собі вирок! – сказано в повідомленні.

КРЦ попереджає весь склад призовної комісії з мобілізації громадян у Керчі:

Брусаков Святослав – голова призовної комісії;

Романов Сурен – заступник голови призовної комісії;

Низамова Зіля – секретар призовної комісії;

Голованов Костянтин – помічник начальника так званого Управління МВС росії;

Дімарцо Олена – заступник так званого начальника управління освіти адміністрації міста Керчі;

Заярна Тетяна – лікар, який керує роботою комісії з медичного огляду громадян, які підлягають призову на військову службу;

Кутузов Вадим – директор територіального відділення так званої Державної казенної установи Республіки Крим «Центр зайнятості населення» у місті Керч;

Савченко Ігор – голова комітету ветеранів, інвалідів ВВВ та ЗС, громадської організації ветеранів та інвалідів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів (пенсіонерів) міста Керчі.

Нагадуємо, що організація та участь у здійсненні так званої мобілізації на території тимчасово окупованого Криму є порушенням міжнародного гуманітарного права, а саме ст. 51 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни (IV Женевська конвенція), а також ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» КК України. Цей військовий злочин не має строку давності і відповідальність за його скоєння рано чи пізно настане. Так само через десятиліття після закінчення Другої світової війни до відповідальності були притягнуті нацисти за скоєні військові злочини. Подумайте!Скоро Крим, як і Херсон, буде звільнено і справедливість обов'язково буде відновлена. Кожен зазнає покарання, - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, президент росії путін оголосив мобілізацію на окупованих територіях України та на решті території рф восени минулого року. Це була його реакція на поразки російської армії від ЗСУ.