Активісти ідентифікували ще одного жителя Криму, який підтримує вбивства громадян України

Кримські татари
Шевчук Микола
25 Березня 2023, 15:30
Шевчук Микола
25 Березня 2023, 15:30

Кримськотатарський ресурсний центр (КРЦ) ідентифікував мешканця окупованого росіянами Криму, який наклеїв літеру «Z» на свій автотранспорт.

Про це повідомляється на сторінці Центру.

Кримськотатарський Ресурсний Центр попереджує мешканця окупованого Криму, власника автомобіля Chery a15, держ. номер - Е759ОК82 Євгена Сергійовича, що наклеївши літеру «Z» на свій автотранспорт, ви підтримуєте фашизм та є співучасником злочину проти людяності, - сказано в повідомленні.

Активісти нагадали, що «Z» - це символ російського вторгнення в Україну у 2022 році. Саме під цим знаком російська армія вчиняє численні злочини проти людяності: масові вбивства мирних людей, геноцид українського народу, знущання над жінками, вбивства і викрадення дітей та інші воєнні злочини.

Цей символ заборонений в Україні, а також у низці інших країн: Німеччині, Латвії, Чехії, Молдавії, Литві. А Казахстан та Киргизія прямо заборонила відображати символ «Z» на транспортних засобах у громадських місцях. Список країн, які забороняють цей знак стрімко збільшується, - сказано в повідомленні.

Активісти нагадали, що за пропаганду російського неонацистського тоталітарного режиму, «ви можете понести суворе покарання відповідно до законодавства України, а наприклад, у Німеччині вам загрожує позбавлення волі на строк до трьох років».

Нагадаємо, літеру «Z», а також «О» і «V» російські окупанти використали під час повномасштабного вторгнення в Україну для позначення своїх військ і техніки.