Активісти ідентифікували відповідальних за мобілізацію в армію РФ у Керчі

Кримські татари
Шевчук Микола
06 Березня 2023, 12:58
Шевчук Микола
06 Березня 2023, 12:58

Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ) ідентифікував осіб, які причетні до проведення незаконної мобілізації до армії РФ в окупованій Керчі.

Про це повідомляється на сторінці Центру.

КРЦ попереджає весь склад призивної комісії з мобілізації громадян у Керчі, - сказано в повідомленні.

Зокрема:

 Брусаков Святослав - голова призивної комісії;

Романов Сурен - заступник голови призивної комісії;

Нізамова Зіля - секретарь призивної комісії;

Голованов Константин – співробітник МВС РФ по місту Керч;

Димарцо Олена - заступник начальника управління освіти адміністрації міста Керч;

 Заярная Татьяна - лікар, керівної робочої комісії з медичного освідування громадян, підлеглих призивів на військову службу;

Кутузов Вадим - директор територіального відділення Державного казенного установи «Центр зайнятості населення» в місті Керч;

Савченко Ігор – голова комітету ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної війни, громадської організації ветеранів та інвалідів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів (пенсіонерів) міста Керчі.

 Нагадуємо, що організація та участь у здійсненні так званої мобілізації на території тимчасово окупованого Криму є порушенням міжнародного гуманітарного права, а саме ст. 51 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни (IV Женевська конвенція), а також ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» КК України. Цей військовий злочин не має строку давності і відповідальність за його скоєння рано чи пізно настане. Так само через десятиліття після закінчення Другої світової війни до відповідальності були притягнуті нацисти за скоєні військові злочини. Подумайте! – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що десятьом військовим комісарам в анексованому Росією Криму повідомлено про підозри у вчиненні воєнних злочинів.