Активісти реалізували два проекти, які стосуються допомоги постраждалим від війни

Кримські татари
Шевчук Микола
18 Березня 2023, 12:20
Шевчук Микола
18 Березня 2023, 12:20

Організація «АSTEM Foundation» заявдяки тому, що компанія Baykar передала безкоштовно українській армії безпілотник на який збирали люди в Польщі, змогла зібрані кошти направити на два нових проекти для потреб переселенців та ЗСУ.

Про це повідомляється на сторінці організації.

Повідомляється, що влітку минулого року завдяки ініціативі польського журналіста в Польщі були зібрані кошти на придбання для України БПЛА Bayraktar TB2.

Пізніше виробник безпілотників - турецька компанія Baykar заявила про рішення передати Україні на безоплатній основі безпілотник Bayraktar TB2, на купівлю якого зібрав народ Польщі.


Отже, кошти, зібрані з метою допомогти Україні у захисті від збройної агресії росії, завдяки добрій волі керівництва компанії Baykar, отримали можливість послужити на іншому, не менш важливому фронті – гуманітарному. Очевидно, що одним з важливих напрямків допомоги є допомога мешканцям населених пунктів, які залишаються у вкрай важких життєвих обставинах. В умовах постійної небезпеки для життя, відсутності тепла та світла виживання людей залежить, крім іншого, від можливості навіть прогодувати себе та близьких. Ми раді повідомити, що завдяки цим коштам «АSTEM Foundation» отримав змогу реалізувати два нові проекти, - сказано в повідомленні.

Зокрема, проекти наступні:

Проект «500 Наборів допомоги» В ці набори, які в першу чергу призначені для внутрішньо переміщених осіб, входять комплекти теплого одягу для дітей та дорослих, ковдри, акумуляторні Radio прилади, термоспальні мішки, світлодіодні кемпінгові ліхтарі, аптечки першої допомоги, портативні електростанції (300 ВТ)/генератори (2 кВТ), пальники газові переносні. Це дозволяє допомогти багатьом родинам, які опинились у вкрай важких умовах, пережити складні часи.

Проект «100 машин для перемоги» Ці автівки будуть використовуватися для доставлення гуманітарної допомоги, евакуації людей із зон бойових дій; евакуації поранених в госпіталі та обслуговування ТрО. В переліку автівок будуть пікапи, позашляховики, мініавтобуси та щонайменше 25 карет швидкої допомоги.