Активісти штурмували телеканал «НАШ» з вимогою закрити його

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
04 Лютого 2021, 16:17
Тетяна Нікішина
04 Лютого 2021, 16:17

Біля будівлі телеканалу «НАШ» у Києві відбулася сутичка між активістами, які вимагають закриття телеканалу, і правоохоронцями.

Організаторами акції виступили націоналістичні організації «Основа майбутнього» (крило «С14»), «Сокіл», «Правий сектор», «Спілка ветеранів війни з Росією».

В анонсах акції організатори зазначили, що влада не помітила всіх агентів впливу Кремля.

Закриваємо канал НАШ. Конфлікт

Posted by Спілка ветеранів війни з Росією on Thursday, February 4, 2021

Закликаємо всіх патріотів зупинити агресію Росії в інформаційному просторі та примусити замовкнути ворожу пропаганду назавжди. Всі під мураєвський телеканал «НАШ»! Закриємо разом рупор ординського Кремля, — йшлося в заклику до зборів.

Біля будівлі чатують десятки правоохоронців. Відбулася сутичка. Деяких активістів затримали.

В Киеве кипеж на Жилянской 101 у телеканала Наш: радикалы общаются с сотрудниками канала. Осада продолжалась один час, сейчас стало легче. Смотрел прямой эфир, ну такое. Что думаете по этому поводу?

Posted by dtp.kiev.ua on Thursday, February 4, 2021

Наразі організатори повідомляють, що акцію біля телеканалу уже завершили. Учасники рухаються до Шевченківського РУВС визволяти затриманих.

Як повідомляли «Кримські новини», президент Володимир Зеленський підписав указ №42/2021, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Згідно з рішенням, на п'ять років забороняється мовлення трьох телеканалів: NewsОne, «112 Україна» та ZIK.