Алім Алієв оголосив збір коштів для двох кримськотатарських воїнів та їхніх побратимів

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Вересня 2023, 11:46
Ліна Тимошина
18 Вересня 2023, 11:46

Заступник генерального директора Українського інституту, співзасновник громадської організації "Крим-SOS", громадський активіст Алім Алієв разом із журналісткою Ельвіною Сейтбуллаєвою відкрив збір коштів для двох кримськотатарських воїнів та їхніх побратимів, які перебувають на лінії фронту.

Про це Алієв написав на сторінці у Facebook.

На купівлю авто для виконання бойових задач для Джеміля Ізмаїлова, який разом із побратимами знаходяться на купʼянському напрямі. На коптер Mavic 3 Pro для Ельві та його побратимів, які відвойовують нашу землю на херсонському напрямі, - зазначив заступник генерального директора Українського інституту.

Посилання на банку і номер картки банки за лінком. Ціль: 400 тисяч гривень.

Вночі бачив сон, як мандрую хвилястими та вузенькими вулицями Гурзуфа, а потім переношусь у сад свого діда, де зриваю з дерева найсмачніші плоди ананасового абрикосу, - поділився Алієв.

Він пояснив, що для того, щоби такі сни здійснились, вони й оголосили цей збір для воїнів на фронті. І додав, що кожна гривня має значення.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше Алім Алієв у свій день народження оголошував про збір коштів на потреби 116 -ої окремої механізованої бригади.