Амбасадорка у Кабо-Верде — в Росії для Поклонської готують нову посаду

Новини України та світу
Ірина Требунських
27 Серпня 2021, 14:12
Наталія Поклонська
Ірина Требунських
27 Серпня 2021, 14:12

В державі-агресорі Росії розглядають кандидатуру депутатки Держдуми, колаборантки і колишньої «прокурорки» Криму Наталії Поклонської на посаду посолки у Республіці Кабо-Верде. Про це повідомляє російське видання «РБК» з посиланням на власні джерела у Держдумі.

Республіка Кабо-Верде (Республіка Зеленого мису) — унітарна держава, розташована на 18 островах в Атлантичному океані за 620 кілометрів від західного узбережжя Африки. Це колишня колонія Португалії, яка здобула незалежність у 1975 році. Населення Кабо-Верде складає приблизно 556 тисяч людей.

У найближчий час міжнародний комітет Держдуми може розглянути питання про схвалення кандидатури Поклонської послом, документи на неї вже готові, — цитує джерело «РБК».

Одне з власних джерел видання вказало, що Поклонську більше не хочуть бачити у політиці ні президент Росії, ні провладна партія «Єдина Росія», ні власне окупанти Криму, які її обрали до російського парламенту. «Однак з депутаткою консультувалися щодо її подальшого працевлаштування, дипломатична нива була побажанням самої Поклонської», — зазначили близькі до Кремля джерела.

Нагадаємо, раніше Наталія Поклонська, яка після окупації Криму перейшла на бік ворога і дослужилася до посади заступника комітету Держдуми Росії, заявляла, що хоче приїхати до Києва послом РФ.

Як повідомляли «Кримські новини», Генпрокуратура України завершила досудове розслідування у рамках кримінального провадження стосовно восьми окупаційних «високопосадовців» Криму, серед яких і Наталія Поклонська.