Американські кораблі залишаються в акваторії Чорного моря

Новини України та світу
Ірина Требунських
13 Липня 2021, 13:54
Ірина Требунських
13 Липня 2021, 13:54

Після міжнародних військових тренувань Sea Breeze-2021 кораблі США залишаться в акваторії Чорного моря. Про це під час брифінгу розповів речник Пентагону Джон Кірбі, передає «Укрінформ».

Речник Пентагону пояснив, що кораблі залишаться, щоб взяти участь в організованих Болгарією навчаннях.

Наш перехід до наступних навчань демонструє нашу незмінну підтримку всіх чорноморських союзників і партнерів, а також нашу відданість створенню спільноти, відданої зміцненню стабільності й безпеки в регіоні, — сказав Кірбі.

Йдеться про навчання Thracian Star-21 під керівництвом Болгарії. Окрім суден, які брали участь у Sea Breeze-2021, до навчань під керівництвом Болгарії долучаться винищувачі F-16 з авіабази Авіано в Італії.

Раніше представник Пентагону Джон Кірбі заявив, що паралельно проведені російські військові навчання не змогли завадити проведенню багатонаціональних військових навчань Sea Breeze-2021, в яких задіяні кораблі країн НАТО і союзних держав.

До цього Росія начебто для «спостереження» за міжнародними навчаннями Sea Breeze-2021 вивела у Чорне море увесь корабельний склад свого Чорноморського флоту, намагаючись продемонструвати готовність застосувати силу.

Як повідомляли «Кримські новини», на Одещині провели черговий етап військових міжнародних навчань Sea Breeze-2021. Навчання було заплановано з урахуванням досвіду бойових дій в окремих районах Донецької та Луганської областей.