Американський політолог подякував політв’язню Аріфмеметову за правду про репресії

Кримські татари
Анвар Деркач
30 Грудня 2021, 09:26
Осман Аріфмеметов
Анвар Деркач
30 Грудня 2021, 09:26

Відомий американський політолог, професор Стенфордського університету Френсіс Фукуяма надіслав листа громадянському журналісту з Криму Осману Аріфмеметову, в якому висловив вдячність за правдиву журналістику і боротьбу за свободу. Про це йдеться у тексті листа, поширеному в фейсбук.

Фукуяма зазначив, що з 2014 року Україна стала прифронтовою державою в боротьбі ліберальної демократії з клепоткратичним авторитаризмом. Він додав, що Україна і Крим зокрема стали жертвами російського реваншизму і агресії. Фукуяма відзначив важливість роботи громадського журналіста проти російської дезінформації.

Дякую Вам за ваше служіння правді через вашу журналістику  і вашу роль в українській боротьбі за свободу, - йдеться у листі.

36-річний програміст і громадянський журналіст Осман Аріфмеметов став відомим своїми стрімами з обшуків та затримань кримських татар співробітниками ФСБ.

2019 року його затримали та інкримінували «організацію терористичної організація або участь у такій організації». Йому загрожує 20 років ув’язнення. Перебуваючи у СІЗО, Аріфмеметов продовжує журналістську і письменницьку діяльність. Учасник літературного конкурсу «Кримський інжир».