Арестович розповів, що являє собою референдум у Південній Осетії

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Травня 2022, 18:37
Асіф АлієвQHA
14 Травня 2022, 18:37

Референдум про приєднання Південної Осетії до Росії може бути маленькою репетицією майбутнього референдуму на Херсонщині або на території т.з. ЛНР, ДНР.

З такою заявою виступив радник глави офісу президента Володимира Зеленського – Олексій Арестович.

На думку Арестовича, зараз Росія спробує провести референдум у Цхінвалі, щоб перевірити, чи прокатить він. Якщо не вийде, то, мабуть, вони здаватимуться назад і в Україні, припустив він.

«На мій погляд, це може бути репетицією великого референдуму на українській землі. Спочатку хочуть подивитись, чи прокотить маленький референдум. По-друге, маленька перемога. Треба ж щось оголошувати. От буде перемога у Південній Осетії», - сказав чиновник.

Нагадаємо, в Південній Осетії 17 липня пройде референдум щодо об'єднання з росією. Відповідний указ був опублікований, вчора 13 травня.

Як раніше заявив глава МЗС, віце-прем'єр Грузії Давид Залкаліані в умовах окупації жодний референдум не матиме юридичної сили. Він зазначив, що сотні тисяч громадян Грузії було вигнано зі своїх будинків в Південної Осетії в результаті етнічних чисток та не мають можливості повернутися до своїх будинків.