Архієпископ Климент у Києві оголосив голодування. Він проводить одиночний пікет під будівлею Кабміну

Новини
Асіф АлієвQHA
10 Грудня 2019, 10:58
Фото: QHA
Асіф АлієвQHA
10 Грудня 2019, 10:58

Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент почав голодування, протестуючи проти бездіяльності українського уряду щодо підтримки і захисту прав віруючих ПЦУ в окупованому Криму.

Про це він заявив в інтерв'ю QHA media, проводячи одиночний пікет під будівлею Кабміну в центрі Києва.

Климент звинуватив міністра культури Володимира Бородянського у бездіяльності, додавши, що президент Володимир Зеленський «в курсі ситуації».

Архієпископ оголосив, що кожного дня з 9:00 до 16:00 він пікетуватиме Кабмін, вимагаючи ухвалення необхідних рішень.

Архієпископ також заявив, що бажає зустрітися з прем'єром Олексієм Гончаруком для вирішення нагальних питань віруючих ПЦУ в Криму, проте поки що добитися цього йому не вдалося.

Раніше у Сімферополі обікрали Кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира та Ольги. Архієпископ Климент вважає, що крадіжку скоїли робітники. Також архієпископ заявив, що це не перший випадок крадіжки у соборі під час ремонтних робіт.

Так, у липні невідомі розграбували і розламали церковне майно Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира та Ольги Православної церкви України в анексованому Сімферополі.

Тим часом, у листопаді стало відомо, що «мерія» Євпаторії відправила до «суду» питання про знесення храму ПЦУ в місті. Архієпископ Климент повідомив, що протягом півроку різні комісії нібито фіксували «факт незаконного будівництва храму», хоча у ПЦУ є всі дозвільні документи.