ASTEM Foundation почав співпрацювати з Kyiv School of Economics: Рустем Умєров

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 14:14
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 14:14

Фонд ASTEM Foundation став партнером Kyiv School of Economics (Київська школа економіки).

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат, засновник Фонду Рустем Умєров.

Він зазначив, що у партнерстві із КШЕ Astem Foundation облаштував освітній простір у новій будівлі Школи.

«Освіта та культура — це невидимі стовпи, на яких розбудовується добробут та розвиток держави. Чим ця опора міцніша, тим стабільнішою та передбачуванішою буде економічна та суспільна ситуація в країні. Тому ми з нашого боку продовжуємо робити все, щоб якомога більше дітей отримали доступ до якісної освіти», - написав нардеп.

Він згадав, що коли з братом заснував ASTEM Foundation, то мав чітке розуміння, що розвиток освіти та доступ молодих лідерів до отримання якісних знань — один з ключових пріоритетів.

«Роками ми залишались послідовними у нашому баченні. Фонд є спонсором програми Ukrainian Emerging Leaders Program у Stanford University (США). Підтримує програми навчання молодих українських науковців в Ukraine Global Scholars (UGS).  І мені приємно, що тепер Фонд почав співпрацювати і з Kyiv School of Economics», - зазначив Умєров.

Зазначимо, що Astem Foundation здійснює інфраструктурні проекти в області високих технологій, телекомунікаційних мереж, агробізнесу, нерухомості, а також у освітній галузі. Про діяліність фонду можна прочитати в інтерв'ю Рустема Умєрова агентству «Кримські новини».