Азербайджан звинуватив Вірменію в обстрілі прикордонників у Нагірному Карабаху

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
02 Лютого 2021, 15:25
Тетяна Нікішина
02 Лютого 2021, 15:25

Міністерство оборони Азербайджану 2 лютого повідомило про ракетний обстріл з території Нагірного Карабаху міст Тертер і Горадіз. Натомість вірменська сторона повідомляє про обстріл столиці Нагірного Карабаху — міста Степанакерт азербайджанськими Збройними силами.

Про це повідомляє сайт Міноборони Азербайджану.

Зараз вірменські Збройні сили завдають ракетних ударів по місту Тертер і місту Горадіз регіону Фізулі з території Ханкенді. Азербайджанська армія вживає адекватних заходів у відповідь проти ворога, — йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, вірменська агенція Aysor повідомляє про обстріл столиці Нагірного Карабаху — міста Степанакерт азербайджанськими Збройними силами.

Нагадаємо, у вересні 2020 року у Нагірному Карабаху відновилися бойові дії, у тому числі з використанням важкого озброєння. Війна закінчилася поразкою Вірменії, яка, за угодою, передала територію Азербайджану та має визнати її азербайджанською.

Як повідомляли «Кримські новини», народний депутат Михайло Забродський у роздумах про армію, «Мінськ» і окуповані території вважає, що Крим намагаються штучно вивести за дужки, спекулюючи на темі Донбасу.