Азербайджанці Києва привітали посла Туреччині з переобранням Ердогана

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
30 Травня 2023, 18:47
Асіф АлієвQHA
30 Травня 2023, 18:47

Сьогодні, о 15.00 перед посольством України в Києві відбулася акція азербайджанців, які привітали посла Туреччини Ягмура Ахмета Гюльдере з переобранням Реджепа Таїпа Ердогана президентом країни.

Як передає QIRIM.News, представники азербайджанської діаспори з азербайджанським, українським, турецьким та кримськотатарським прапорами зустрілися з Гюльдере.

Голова ініціативної групи азербайджанців України Ялчин Гахраманоглу привітав посла та турецький народ з проведеними виборами та зазначив, що азербайджанці підтримують вибір народу Туреччини.

"Ми вважаємо, що команда шановного президента Ердогана зробить Туреччину ще могутньою країною, а могутня Туреччина означає сильний Азербайджан та кримськотатарський народ. Ми азербайджанці маємо дужі тісні зв'язки з нашими братами кримськими татарами", — сказав він.

Своєю чергою посол Туреччини Ягмур Ахмет Гюльдере подякував азербайджанській діаспорі за привітання та зазначив, що турецький народ разом з азербайджанським разом долають багато труднощ.

"Ми завжди були разом. Разом протистояли всім труднощам. Під час пандемії, під час війни в Карабасі, азербайджанська та турецька спільнота виявляли солідарність. Під час страшного землетрусу в Туреччині, наші азербайджанські брати відправили генератори, гуманітарну допомогу. Ваша ініціатива привітати з переобранням президента шановного Реджепа Таїпа Ердогана це ще один показник нашої міцної дружби", - сказав дипломат.

В коментарі QIRIM.News Гахраманоглу висловив впевненість, що переобрання Ердогана принесе нові успіхи турецької держави, азербайджанцям та кримським татарам.

Команда Ердогана, наголосив він, завжди підтримувала азербайджанців та кримських татар.