«Бачу, на підлозі лежать дві брошурки», - у будинку матері журналіста Темерьянова теж пройшов обшук - без її присутності

Новини України та світу
Ліна Тимошина
11 Серпня 2022, 10:14
Ліна Тимошина
11 Серпня 2022, 10:14

У будинку матері кореспондента «Кримської солідарності» Вілена Темерьянова Лілії Ганієвої також пройшов обшук. Причому без її присутності. Про це вона розповіла у коментарі «Кримській солідарності». У будинку були розкидані речі, книги та іграшки.

Була в нього вдома. У нього там проходить беззаконня, обшуки, поліція. Нічого не кажуть. Після того, як його забрали, приходжу додому, у мене така сама картина: у двокімнатній квартирі повний будинок поліцейських, нічого не пояснюють, усе перерили, діти налякані. Дочка в мене інвалід - лежить, і мама в мене лежача, вони налякані, не зрозуміють у чому річ, - розповіла Ганнієва.

Після того, як жінка відійшла до родичів, вона помітила на кухні якісь брошури, які їй не належали.

Вони все шукають, нічого не пояснюють, пройшла на кухню, там один щось пише, нічого не каже. Потім я відлучилася до дочки, покликала вона. Через деякий час мене покликали. Бачу, на підлозі лежить дві брошурки, вони кажуть: Це ваше? - Кажу, ні не моє (…) Мені було цікаво, що це за брошурки, я взяла до рук, що це - нічого не зрозуміло, - зазначила Ганієва.

За словами матері журналіста, "поліція" не залишила їй жодних документів щодо обшуків. Також силовики не пояснили, у чому звинувачують її сина.

Забрали вони його, нічого не пояснили, - додала вона.

Як повідомлялиQIRIM.News, у Джанкої та Джанкойському районі з 4 години ранку тривають обшуки в будинках кримських татар.

Нагадаємо, у будинку кореспондента «Кримської солідарності» Вілена Темерьянова, де відбувається обшук, перебувають малолітні діти. Одна дитина серйозно хворіє. Про це у коментарі QIRIM.News розповіла правозахисниця Лутфіє Зудієва.