Бахчисарайський «суд» заарештував громадянського журналіста Азізова на 7 діб

Кримські татари
Анвар Деркач
19 Лютого 2022, 17:24
Анвар Деркач
19 Лютого 2022, 17:24

Окупаційний Бахчисарайський «суд» заарештував на сім діб громадянського журналіста «Кримської солідарності» Азіза Азізова. Про це QIRIM.News повідомила правозахисниця Лутфіє Зудієва. Вона зазначила, що його засудили за адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 20.2.2 кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення.

Жінкам дають штраф, а Азізу – арешт, – зазначила Зудієва.

26-річний громадянський журналіст Азізов вів стриму від будівлі «суду», де розглядали справу Едема Дудакова. Поліцейські затримали 15 кримських татар, які прийшли підтримати Дудакова, а також кілька випадкових перехожих. На них було складено адміністративні протоколи за порушення обмежень на час пандемії. Раніше адвокат Еміль Курбедінов заявив, що всі затримані були в масках і дотримувалися соціальної дистанції. Ніхто з них не визнав себе винним.

Нагадаємо, «Бахчисарайський районний суд» в окупованому Криму заарештував на 10 діб Дудакова.

17 лютого вранці у Бахчисараї прийшли з обшуком до Дудакова. Обшук проводився із залученням співробітників Центру протидії екстремізму.

Активіста звинуватили у «розпалюванні міжнаціональної ворожнечі» за статтею 20.3.1 російського Кодексу про адміністративні правопорушення. Розпалювання ворожнечі російські силовики побачили у коментарі, який Дудаков залишив у соціальних мережах ще 2017 року.

к суду