Байден оголосив про перший пакет санкцій проти РФ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Лютого 2022, 09:18
Ліна Тимошина
23 Лютого 2022, 09:18

Президент США Джо Байден під час відеозвернення заявив, що Сполучені Штати запроваджують перший пакет санкцій проти РФ.

Я хочу оголосити про перший пакет санкцій у відповідь на дії Росії. Це скоординовано з нашими союзниками та партнерами. Ми будемо проводити ескалацію, якщо Росія проводить ескалацію, - заявив Байден.

Йдеться про блокування двох банків "Внешэкономбанк" та "Промсвязьбанк". Також США запровадили санкції проти російських еліт та шляхів погашення державного боргу Росії.

Також будуть санкції проти суверенного боргу Росії. Це означає, що Росія не зможе запозичувати на зовнішніх ринках і торгувати новими державними облігаціями на ринках. Відзавтра і потім ми запроваджуємо санкції проти російських еліт та їхніх родин. Вони беруть участь у корупційній політиці і повинні страждати також, - наголосив Байден.

Дії Росії президент США назвав кричущим порушенням міжнародного права. Тому це вимагає відповіді міжнародної спільноти.

Путін вважає, що в нього є право оголошувати нові країни. Це кричуще порушення міжнародного права і слід чітко відповідати з нашими міжнародними партнерами, - заявив Байден.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання «незалежності» так званих «ЛНР» та «ДНР». Це рішення викликало засудження всьго світу.

Як повідомляли QIRIM.News,  Володимир Путін доручив ввести на окуповані східні території України російські війська для «підтримки миру».

Як повідомляли QIRIM.News, 22 лютого Президент України Володимир Зеленський у відеозверенні заявив, що видав указ про призов військовослужбовців оперативного резерву.