«Bayraktar розширює виробництво безпілотників в Україні», — Зеленський

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
03 Лютого 2022, 19:00
Асіф АлієвQHA
03 Лютого 2022, 19:00

Президент України Володимир Зеленський після підписання міждержавних угод з турецькою колегою Реджепом Таїпом Ердоганом заявив, що Київ приділяє особливу увагу співпраці в авіаційній і оборонній промисловості з Туреччиною.

Голова української держави назвав співробітництво в цієї галузі «локомотивом стратегічного партнерства».

«Наша мета – реалізація конкретних проєктів, створення спільних підприємств, обмін досвідом, обмін технологіями. Сьогодні укладена угода, яка розширює виробництво безпілотних літальних апаратів компанії Bayraktar в Україні. Це нові технології , це знову такі нові робочі місця, збільшення працездатності в Україні», - наголосив він.

Зеленський також висловив бажання надати новий імпульс в енергетиці між двома  країнами.

«Впевнений, що підсумком переговорів буде дуже практичний результат, який посилить безпеку нашої держави, посилить енергетичну безпеку наших країн, не тільки наших країн, а країн усього регіону», - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні президенти Туреччини та України  підписали низку угод, зокрема Зону вільної торгівлі. Як передає журналіст QIRIM.News, лідери обох держав також підписали угоду про співробітництво у сфері молоді та спорту, про співробітництво у оборонній, авіаційні і космічних галузях, співробітництво у сфері високих технологій та інші.

Зазначимо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган назвав безвідповідальними сценарії окупації України