Без черг і самоізоляції — пасажиропотік між тимчасово окупованим Кримом і Херсонщиною зменшився вдесятеро

Новини
Ірина Требунських
07 Серпня 2020, 18:57
Ірина Требунських
07 Серпня 2020, 18:57

Через карантинні обмеження добовий пасажиропотік на адмінкордоні між тимчасово окупованим Кримом і Херсонською областю суттєво зменшився. Про це в ефірі телеканалу «Дім» розповів речник херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби Іван Шевцов.

Він розповів, що минулої доби пасажиропотік через адмінкордон склав 1400 людей в обидва напрямки. Для порівняння: минулого року в цей період через КПВВ «Чонгар», «Чаплинка», і «Каланчак» пройшли близько 80 тисяч осіб.

Зараз жодних проблем з боку Держприкордонслужби України немає, жодних черг. З 1 серпня скасували усі карантинні обмеження. Зараз не потрібна самоізоляція для громадян, які перетинають адмінмежу з території окупованого Криму на материкову частину України, — сказав Шевцов.

Також речник херсонського загону ДПС уточнив, що за минулу добу окупанти не пропустили через адмінкордон 25 людей. Це дещо менше, ніж минулого місяця, коли окупанти не пропускали по 50-70 людей на день. «Наскільки мені відомо, окупанти пропускають лише тих громадян, у кого є близькі родичі на території Криму», — додав він.

Зазначимо, за перші шість місяців 2020 року пасажиропотік у порівнянні з торішнім періодом в пунктах пропуску і на КПВВ у Херсонській області, у тому числі на адмінмежі з анексованим Росією Кримом, упав втричі.

«Кримські новини» пояснювали нові правила перетину лінії розмежування на окремих територіях Донецької та Луганської областей, а також на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, які набули чинності з 1 серпня 2020 року.