Без угоди про купівлю газу — «КиївГазЕнерджи» оприлюднила тариф

Новини України та світу
Ірина Требунських
27 Травня 2021, 17:58
Ірина Требунських
27 Травня 2021, 17:58

Компанія «КиївГазЕнерджи», яка є одним з найбільших постачальників природного газу в столиці, оприлюднила ціни і тарифи на газопостачання для населення.

Як зазначається на сайті компанії, при цьому «КиївГазЕнерджи» вже місяць очікує на підписання угоди про купівлю-продаж газу від ТОВ «Нафтогаз Трейдинг». «Усі необхідні документи направили вищевказаній компанії ще у квітні й досі чекаємо на їхнє погодження», — підкреслює київська фірма.

Через це газопостачання киян здійснюється за рахунок газу, який ДП «КиївГазЕнерджи» закуповує на відкритому газовому ринку. Компанія працює над тим, щоб забезпечити киян газом за найбільш прийнятною ціною, — запевнили на сайті.

Так, наразі тариф для населення Києва становить 8,7 гривень за кубометр газу. При цьому «КиївГазЕнерджи» стверджує, що ринкові ціни «є суттєво вищими».

Нагадаємо, 19 травня Кабмін не продовжив дію покладання спеціальних зобов’язань на ринку газу. З 20 травня уряд не регулює ціни на газ для теплокомуненерго і не зобов’язує «Нафтогаз» продавати газ для них за фіксованою ціною.

Як повідомляли «Кримські новини», прем’єр Денис Шмигаль запевнив, що ціна на газ протягом року залишатиметься незмінною відповідно до річного газового продукту, який компанії запустять з 1 травня.