Білецький: окупанти завдали удар хімічною зброєю по заводу «Азовсталь» в Маріуполі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
12 Квітня 2022, 09:07
Фото: Національний корпус
Ліна Тимошина
12 Квітня 2022, 09:07

Російські окупанти завдали удару хімічною зброєю по заводу "Азовсталь" в Маріуполі. Про це у відеозверненні заявив лідер "Азову" Андрій Білецький. За його даними, постраждали троє людей.

Росіяни завдавати удар хімічною зброєю по Маріуполю, по заводу "Азовсталь", по фортеці українських бійців, по фортеці азовців. Якщо говорити про практичну сторону удару - вона невелика. Троє людей мають чітко виражені ознаки отруєння бойовими хімічними речовинами, але без катастрофічних наслідків, - повідомив Білецький.

Якщо говорити про моральну сторону, за словами лідера "Азова", вона говорить лише про боягузство окупантів. Застосування хімічної зброї, наголосив Білецький, свідчить про те, що вони не можуть взяти Маріуполь.

Вони ж розуміють, що це розійдеться по всьому світу, весь світ дізнається, що вони терористи, які порушують величезну кількість конвенцій це говорить про те, що вони не можуть взяти Маріуполь, що вони не можуть взяти азовців, не можуть взяти українських захисників. Через це вони впадають у відчай і їм нічого не залишається, як і у першій світовій війні тільки використовувати невибіркову заборонену зброю. Вони думають, що проявляють цим силу насправді вони проявляють цим слабкість, - наголосив Білецький.