Білорусь почала мобілізаційні навчання у Гомельській області на кордоні з Україною

Новини України та світу
Ліна Тимошина
22 Червня 2022, 12:47
Ілюстративне фото
Ліна Тимошина
22 Червня 2022, 12:47

Білорусь розпочала мобілізаційні навчання з військовими комісаріатами на кордоні з Україною. Про це повідомляє інформаційне агентство "Белта", посилаючись на Міністерство оборони.

У Гомельській області з 22 червня по 1 липня проводиться мобілізаційне навчання з військовими комісаріатами. Навчання щорічне, минулого року аналогічне було проведено з військовими комісаріатами Могилівської області. Мета – перевірити готовність військових комісаріатів виконувати завдання за призначенням, - повідомляється.

Зазначається, що будуть відпрацьовані питання щодо доукомплектування військових комісаріатів шляхом призову військовозобов'язаних запасу. За час перебування на військових зборах із військовослужбовцями проведуть заняття.

Під час навчання передбачено виконання військовими комісаріатами заходів щодо оповіщення та відряджання військовозобов'язаних на пункти відправлення до військових частин, - повідомляє інформагентство.

Для створення обстановки, наближеної до реальної, під час навчання запланована участь підрозділів сил спеціальних операцій збройних Сил.