Більше тисячі сімей мусульман отримали жертовне м'ясо від благодійних організацій EVKAF і HASENE

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Липня 2021, 19:53
Асіф АлієвQHA
21 Липня 2021, 19:53

20 липня благодійний фонд EVKAF Foundation (Україна) спільно з Асоціацією міжнародної допомоги HASENE (Німеччина) почали акцію з роздачі жертовного м'яса на честь свята Курбан-Байрам.

Про це ексклюзивно агентству «Кримські новини» повідомив заступник голови фонду EVKAF Foundation Ельвін Кадиров.

Починаючи з першого дня свята, з 20 числа і до цього дня, ми проводимо акцію з роздачі жертовного м'яса. Ми планували принести в жертву 210 баранів або, згідно правил Ісламу, замість семи овець одна велика рогата худоба. Ми зарізали 20 голів великої рогатої худоби та 70 овець, — сказав він.

Організатори благодійної акції роздали жертовне м'ясо в тих регіонах України, де переважно живуть мусульмани та внутрішньо переміщені особи з Криму, а саме у Львові, Дрогобичі, Вінниці, Івано-Франківську, Луцьку, Києві, Білій Церкві, Обухові, Херсоні, Каховці, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Мелітополі.

Роздача м'яса ще триває. На кожну сім'ю, в середньому, ми віддали від 5 кілограм м'яса і більше. За нашими підрахунками, більше тисячі сімей змогли отримати жертовне м'ясо, — повідомив Кадиров.

За словами Кадирова, волонтери фонду змогли на власні очі ознайомитися з умовами життя нужденних мусульман і виявили сім'ї, яким потрібна і надаватиметься продовольча допомога не тільки від свята до свята.

Нагадаємо, 20 березня благодійний фонд EVKAF Foundation (Україна) спільно з Асоціацією міжнародної допомоги HASENE (Німеччина) стали до акції з роздачі продовольчих пакетів «Нехай на столах буде багато їжі». До продовольчого пакету, вагою понад 30 кг, входили різного роду продукти: масло, борошно, цукор, різні крупи, рибні консерви та ін.

27 грудня 2020 року на Майдані Незалежності волонтери двох благодійних організацій також безкоштовно роздавали обіди нужденним, безхатькам і всім бажаючим.